Menu
Bisnode

Koncernledning

Koncernledningen ansvarar för utveckling, verkställande och uppföljning av koncernens strategiska planering och beslut.

Skriv ut

FÖR MER INFORMATION, VÄNLIGEN KONTAKTA:

Magnus Silfverberg
Magnus Silfverberg

CEO

magnus.silfverberg@bisnode.com

Anne Årneby
Anne Årneby

CMO

anne.arneby@bisnode.com

Andreas Haverkorn
Andreas Haverkorn

Acting Regional Director DACH

andreas.haverkorn@bisnode.com

Magnus Silfverberg
Magnus Silfverberg

Acting Country Director Sweden

magnus.silfverberg@bisnode.com

Edoardo Jacucci
Edoardo Jacucci

CPO
+47 9413 3119
edoardo.jacucci@bisnode.com

Karin Sandsjö
Karin Sandsjö

CFO

karin.sandsjo@bisnode.com

Anders Borg
Anders Borg

CSO
+46 70 77 523 77
anders.borg@bisnode.com

Anne-Marie Andric
Anne-Marie Andric

CHRO
+46 723 844 000
anne-marie.andric@bisnode.com

Jon Slorer
Jon Slorer

Director International Market
+47 47 83 55 53
jon.slorer@bisnode.no

Birger Baylund
Birger Baylund

Director Group Sales
+45 4084 2363
birger.baylund@bisnode.com

Robert Burén
Robert Burén

CIO

robert.buren@bisnode.com

Läs mer om våra tjänster på www.bisnode.com Bisnode